pomysł na prezent w Szczecinie
Rytuał Balijski Szczecin
60 min
90 min

280 zł

120 min

320 zł

Rytuał balijski to jeden z najbardziej relaksujących zabiegów orientalnych, który zapewnia głębokie odprężenie oraz gładką i zdrowo wyglądającą skórę. Spokojna muzyka, aromatyczne świece sprawią, że Twoja dusza pogrąży się w stanie błogości, a ciało w harmonii wewnętrznej.

Przebieg rytuału balijskiego

Rytuał balijski to połączenie kokosowego i jaśminowego peelingu całego ciała, trwającego około 30 minut oraz masażu balijskiego, trwającego około 60 minut.

Tradycyjny masaż balijski spala ze sobą trzy techniki wywodzące się z Chin i Indii: akupresurę, aromaterapię i refleksologię. Głównym jego założeniem jest ekspresyjne uciskanie oraz ugniatanie poszczególnych części ciała dłońmi i przedramionami, przeplecione niespiesznymi, płynnymi ruchami, które rozluźniają napięte mięśnie, przywracają stan równowagi psychicznej i fizycznej oraz wprowadzają w nastrój wyciszenia i spokoju.

Masaż wykonywany jest w konkretnej kolejności. Jako pierwsze masowane są stopy i nogi,następnie masażystka przechodzi do pleców, ramion i rąk, a na koniec do głowy. Zabiegowi towarzyszą olejki eteryczne, wzmacniające uczucie zrelaksowania, które dodatkowo nawilżają i odżywiają skórę.

Kolejnym elementem rytuału balijskiego jest peeling całego ciała, wykonany w naszym salonie z naturalnych składników, na bazie tradycyjnych receptur. Peeling o zapachu kwiatu jaśminu stymuluje krążenie, wygładza skórę i pobudza do relaksu. Ponadto, woń jaśminu wpływa znacząco na odprężenie, napięcie mięśniowe i psychiczne masowanej osoby oraz działa antydepresyjnie. Kokos natomiast ma działanie nawilżające i wzmacniające. Wypielęgnowana w ten sposób skóra staje się przyjemna i gładka w dotyku, wyraźnie odmłodzona i ujędrniona.

Rytuał balijski – dla kogo?

Rytuał balijski zaleca się przede wszystkim osobom cierpiącym na częstotliwe skurcze mięśni, bóle głowy i migreny. Masaż balijski jest elementem rekonwalescencji pourazowej, wspomaga leczenie dolegliwości związanych z układem oddechowym, pomaga w powrocie do zdrowia osobom mającym ograniczoną sprawność ruchową oraz w walce z cellulitem. Oprócz tego, stosowane podczas rytuału olejki eteryczne, znamiennie wpływają na stan skóry.

Przeciwwskazania do rytuału balijskiego

AniBali
AnggiBali
ThinieBali